Taludglijbaan H0.93
€ 3.535
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,0 x 1,8 m |
| Valzone | 3,1 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
