Combinatietoestel
€ 9.736
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,6 x 2,6 x 2,9 m |
| Valzone | 6,1 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,6 x 0,2 x 0,2 m |
