6 varianten
Peuterschommel met bandzitje H1.3
SKUPST.000.013
ProductcategorieSchommels
Sub productcategorieSchommel van Robiniahout
ProductlijnAdventure Play
€ 1.202
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,7 x 0,2 x 1,6 m |
| Valzone | 5,4 x 1,8 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 2,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
9 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
4 varianten op basis van materiaal
