Speeltoren 2m
€ 21.905
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand, Speelhuis |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 5,4 x 4,4 x 3,1 m |
| Valzone | 8,2 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,7 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 131 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,7 x 0,6 x 1,0 m |
