Verstopwand S
€ 1.320
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Rollenspel |
| Valhoogte | nvt |
| Afmetingen | 1,8 x 0,5 x 1,0 m |
| Valzone | 4,0 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 4,0 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
