9 varianten
op basis van materiaal
Balanceerparcours
€ 4.483
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 2,7 m |
| Afmetingen | 5,8 x 2,4 x 3,6 m |
| Valzone | 9,4 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 9,4 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
