Uitkijktoren
€ 5.438
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,8 x 2,6 x 2,4 m |
| Valzone | 6,0 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,50 x 0,20 x 0,20 m |
