Multi schommel nest 100cm H2.5
€ 4.086
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,0 x 2,0 x 3,0 m |
| Valzone | 7,8 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,8 x 7,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
