9 varianten
op basis van materiaal
Oversteek steps
€ 768
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 3,4 x 0,6 x 1,2 m |
| Valzone | 6,3 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
