Handtouw L3.6
€ 747
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 6,8 x 0,2 x 4,8 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 10,1 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 40 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 x 0,2 x 0,2 m |
