3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 15.500
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,4 x 3,4 x 4,1 m |
| Valzone | 6,1 x 9,3 m |
| Obstakelvrije zone | 6,6 x 9,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 4,8 x 1,0 x 0,5 m |
