2 varianten
op basis van materiaal
Dubbele schommel 2PZ Anti-wrap H3.0
€ 4.420
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,6 x 1,7 x 3,0 m |
| Valzone | 7,2 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
