Familieschommel
€ 16.145
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen, Zitten |
| Valhoogte | 2,3 m |
| Afmetingen | 6,4 x 4,8 x 4,5 m |
| Valzone | 13,6 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 14,6 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 145 kg |
| Grootste onderdeel | 5,5 x 0,3 x 0,3 m |
