2 varianten
op basis van materiaal
Taludglijbaan met juk H0.59
€ 3.238
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,8 x 1,0 x 1,8 m |
| Valzone | 2,6 x 2,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
