Taludglijbaan met juk H1.6
€ 3.599
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,7 x 1,3 x 2,5 m |
| Valzone | 5,7 x 4,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
