2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Groenling
€ 30.070
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,9 x 6,4 x 4,6 m |
| Valzone | 10,8 x 9,8 m |
| Obstakelvrije zone | 11,3 x 9,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 131 kg |
| Grootste onderdeel | 2,8 x 2,8 x 1,0 m |
