Klimachthoek
€ 13.568
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,9 m |
| Afmetingen | 5,7 x 3,5 x 2,4 m |
| Valzone | 8,8 x 7,5 m |
| Obstakelvrije zone | 9,3 x 7,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
