Loep
€ 418
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | n,v,t, |
| Afmetingen | 0,3 x 0,3 x 0,7 m |
| Obstakelvrije zone | 3,3 x 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 20 kg |
| Grootste onderdeel | 1,1 x 0,2 x 0,2 m |
