Speelschip Piraat
€ 10.181
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Zandspel, Zitten |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,8 x 1,9 x 2,4 m |
| Valzone | 7,3 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
