Multi schommel nest 100cm H2.5
€ 7.531
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 10,3 x 1,9 x 2,8 m |
| Valzone | 9,5 x 7,5 m |
| Obstakelvrije zone | 11,0 x 8,5 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 120 kg |
| Grootste onderdeel | 3,8 x 0,4 x 0,5 m |