Multi schommel met invalidezit
€ 4.415
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,7 x 1,9 x 2,8 m |
| Valzone | 7,5 x 4,4 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 113 kg |
| Grootste onderdeel | 3,7 x 2,5 x 0,2 m |
