Bokspringpaal (8st)
€ 761
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Springen |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 0,2 x 0,2 x 0,9 m |
| Valzone | 3,5 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 3,5 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 761
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Springen |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 0,2 x 0,2 x 0,9 m |
| Valzone | 3,5 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 3,5 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |