Watercombinatie talud LWA
€ 14.995
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 5,6 x 4,3 x 2,3 m |
| Valzone | 3,8 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 7,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 21 kg |
| Grootste onderdeel | 3 x 0.8 x 0.8m m |
