Wiebelbrug 4m recht
€ 4.441
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,4 x 1,7 x 1,8 m |
| Valzone | 7,3 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 410 kg |
| Grootste onderdeel | 4,4 x 1,7 x 2,7 m |
