Steltenpad groot (9 stelten)
€ 2.337
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 2,4 x 2,1 x 2,6 m |
| Valzone | 5,2 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
