Combinatietoestel met schommel
€ 11.208
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,6 x 2,9 x 2,9 m |
| Valzone | 10,0 x 8,6 m |
| Obstakelvrije zone | 10,8 x 9,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,7 x 0,5 x 0,5 m |
