4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 39.955
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 9,9 x 10,5 x 4,4 m |
| Valzone | 13,3 x 13,2 m |
| Obstakelvrije zone | 13,3 x 13,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 355 kg |
| Grootste onderdeel | 5,5 x 2,1 x 2,4 m |
