Speelhuis Vogezen
€ 3.841
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Speelhuis |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 2,2 x 2,2 x 2,7 m |
| Valzone | 4,9 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,9 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 3.841
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Speelhuis |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 2,2 x 2,2 x 2,7 m |
| Valzone | 4,9 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,9 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |