Verrekijker op paal
€ 519
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Rollenspel |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,3 x 0,2 x 1,2 m |
| Valzone | Ø 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 18 kg |
| Grootste onderdeel | 1.9 x 0.4 x 0.2 m |
