Taludglijbaan met juk H1.95
€ 4.352
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 1,3 x 3,2 m |
| Valzone | 6,1 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,6 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
