Speelschip Optimist
€ 6.246
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Rollenspel, Schommelen, Springen, Veren |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,5 x 1,5 x 2,1 m |
| Valzone | 5,6 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
