4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 16.277
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,2 x 4,4 x 4,1 m |
| Valzone | 9,7 x 7,2 m |
| Obstakelvrije zone | 9,7 x 7,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 339 kg |
| Grootste onderdeel | 4,8 x 2,2 x 2,2 m |
