Wiebelbrug 7.2m
€ 7.273
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 6,8 x 1,6 x 1,8 m |
| Valzone | 10,9 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 10,9 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 7.273
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 6,8 x 1,6 x 1,8 m |
| Valzone | 10,9 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 10,9 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |