Combinatietoestel
€ 16.749
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 6,6 x 3,2 x 3,3 m |
| Valzone | 10,2 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 10,2 x 6,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 380 kg |
| Grootste onderdeel | 4,2 x 3,2 x 2,2 m |
