Klimachthoek
€ 11.661
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 18 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Kruipen |
| Valhoogte | 2,4 m |
| Afmetingen | 3,3 x 3,3 x 2,4 m |
| Valzone | 7,5 x 7,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 7,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
