4 varianten
op basis van materiaal
Balansbalk quattro
€ 875
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 5,8 x 1,2 x 0,5 m |
| Valzone | 4,2 x 8,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 8,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
