2 varianten
op basis van materiaal
Hangmat
€ 2.608
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen, Slingeren |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 3,5 x 0,7 x 1,2 m |
| Valzone | 6,4 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
