Combinatietoestel
€ 11.101
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,6 x 2,5 x 2,9 m |
| Valzone | 6,1 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
