Speelhuis Alpen
€ 4.785
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Speelhuis |
| Valhoogte | 0,2 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,9 x 2,3 m |
| Valzone | 4,7 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 81 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,0 x 0,20 x 0,20 m |
