Klimduikel Trio
€ 1.631
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Duikelen |
| Valhoogte | 1,8 m |
| Afmetingen | 2,9 x 0,7 x 2,1 m |
| Valzone | 5,0 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 90 kg |
| Grootste onderdeel | 2.8 x 1.5 x 0.3 m |
