Watercombinatie Aruba
€ 6.651
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 5,4 x 3,3 x 2,3 m |
| Valzone | 3,8 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 93 kg |
| Grootste onderdeel | 3.1 x 0.5 x 0.5 m |
