321Start! Letterbord Qwerty
€ 2.254
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Educatie, Springen |
| Valhoogte | n,v,t, |
| Afmetingen | 3,6 x 2,3 x 1,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 85 kg |
| Grootste onderdeel | 2,2 x 1,1 x 1,0 m |
