Vrijstaande klimwand
€ 1.223
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Fitnessen, Klimmen |
| Valhoogte | 1,9 m |
| Afmetingen | 1,3 x 0,2 x 1,9 m |
| Valzone | 4,7 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
