Meestapduizel Ø 1,2m
€ 3.704
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Draaien |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,2 x 1,2 x 2 m |
| Valzone | Ø 5,2 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 288 kg |
| Grootste onderdeel | 1,2 x 1,2 x 0,9 m |
