Watercombinatie Boracay puls
€ 15.572
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 5,7 x 5,6 x 2,4 m |
| Valzone | 6,1 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,7 x 8,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 93 kg |
| Grootste onderdeel | 3,1 x 0,5 x 0,5 m |
