Klimblok
€ 13.500
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 2,4 m |
| Afmetingen | 5,9 x 3,8 x 2,6 m |
| Valzone | 9,3 x 7,5 m |
| Obstakelvrije zone | 9,3 x 7,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
