2 varianten
op basis van materiaal
Vogelnestschommel nest 100cm H2.5
€ 2.712
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,9 x 1,8 x 2,8 m |
| Valzone | 6,7 x 2,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
