Zeshoekschommel peuterzitjes
€ 7.815
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,0 x 6,9 x 2,8 m |
| Valzone | 13,2 x 12,3 m |
| Obstakelvrije zone | 13,2 x 12,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
