Zandtafel en kiepbak
€ 2.025
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,2 x 0,7 x 1,8 m |
| Valzone | 5,2 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 40 kg |
| Grootste onderdeel | 2,7 x 2,2 x 0,7 m |
