Piratennest
€ 3.163
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,0 x 1,9 x 4,3 m |
| Valzone | 5,1 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 300 kg |
| Grootste onderdeel | 5,1 x 1,8 x 1,7 m |
